Nezabudnite sa registrovať môžete hodnotiť tovar aj eshop.

Automatické otváranie a zatváranie kurína CHICKEN GUARD PREMIUM

Kód: 0362
€203,99
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
2.6.2023

Automatické otváranie a zatváranie kurína, časovač, svetelný senzor, váha dvierok do 1 kg, do teploty -10°C, napájanie batérie/USB port. Jedná sa o perfektnú pomôcku pre kľud a pohodlie každého chovateľa. Vďaka automatickému otváraniu kurína už nebudete musieť ráno vstávať so sliepkami a zároveň sa večer strachovať o ich bezpečie. Systém automatického otvárania disponuje tromi užitočnými funkciami ako je svetelný senzor, programovateľný časovač a funkcia ručného ovládania. Nastavenie jednotlivých programov pritom zvládne úplne každý pomocou veľkých tlačidiel a prehľadného LCD displeja. Toto zariadenie je určené na zdvíhanie dvierok do hmotnosti 1 kg (dvierka nie sú súčasťou balenia). Jednotka je schovaná v plastovom puzdre,  ktoré je odolné proti poveternostným vplyvom. Automatické otváranie kurína je napájané 4xAA batériami (súčasťou balenia) alebo priamo zo siete cez USB kábel (kábel nie je súčasťou balenia).

Detailné informácie

Podrobný popis

Automatické otváranie a zatváranie kurína CHICKEN GUARD PREMIUM

Automatické otváranie a zatváranie kurína so svetelným senzorom a časovačom. Jedná sa o kompletný automatický systém ovládania pohybu dvierokdo 1 kg (dvierka nie sú súčasťou balenia). Integrovaný LCD displej zaisťuje jednoduché nastavenie a zmenu časovania v prípade potreby. Vhodný až do teploty -10°C.

Ako automatické otváranie kurína funguje

Automatické otváranie a zatváranie kurína je elektronické zariadenie, ktoré pomocou motorčeka pravidelne ráno otvorí dvierka kurína a večer ich zase bezpečne uzavrie. Vďaka tomuto automatizovanému systému už nebudete musieť skoro ráno vstávať a ísť za každého počasia otvoriť kurín. Zároveň sa nemusíte v noci báť, že Vaše sliepky napadne líška alebo iný predátor, pokiaľ zabudnete dvierka kurína zavrieť. Automatické otváranie kurína Vám teda zaistí pohodlie, kľud a tiež ochranu pre sliepky.

Chicken Guard Premium ponúka nasledujúce funkcie:

  • Programovateľný časovač - sami si presne nastavíte v koľko hodín sa majú dvierka kurína otvoriť a v koľko zavrieť.
  • Svetelný senzor - dvierka kurína sa budú otvárať a zatvárať v závislosti od denného svetla. V nastavení si môžete nastaviť citlivosť svetelného senzora a taktiež túto funkciu môžete kombinovať s časovačom.
  • Funkcia ručného ovládania - dvierka môžete kedykoľvek otvoriť alebo zavrieť stlačením tlačidla


Technické prevedenie

Chicken Guard Standard je vybavený motorčekom, ktorý dokáže zdvihnúť dvierka s hmotnosťou až 1 kg. Súčasťou zariadenia je aj bezkontaktný snímač polohy dvierok. Elektronika je uzavretá v plastovom puzdre, ktoré je odolné proti poveternostným vplyvom až do teploty -10°C. Všetky potrebné informácie o nastavení sú prehľadne znázornené na dvojriadkovom LCD displeji, v českom jazyku. LCD displej prejde po určitej dobe nečinnosti do "režimu spánku", aby sa zvýšila životnosť displeja. Zariadenie znovu "prebudíte" stlačením tlačidla MENU. Pre nastavovanie programov slúžia extra veľké tlačidlá, aby bolo možné ich ovládať aj v rukaviciach.
Chciken guard rozmery jendotky

Spôsob napájania

Zariadenie je napájané pomocou ceruzkových 4xAA batérií, ktoré sú súčasťou balenia. Na slabé batérie Vás včas upozorní indikátor slabej batérie. Životnosť týchto batérií je cca 6 mesiacov. Po výmene je životnosť určená podľa kvality batérie. Nepoužívajte 9V batérie, môžu prístroj poškodiť! Po vybratí batérií môžete prístroj napájať aj priamo zo siete pomocou USB kábla (kábel nie je súčasťou balenia).
Chicken Guard standard napajeni

Inštalácia

Automatické otváranie kurína je pripravené tak, aby bola jeho inštalácia a nastavenie čo najjednoduchšie. Automatické otváranie kurína jednoducho pripevníte na vonkajšiu stranu vášho kurína pomocou dodaného príslušenstva, pripojíte kábel k dvierkam kurína, nastavíte časovač a môžete si dať nohy hore. Presný návod na inštaláciu a nastavenie nájdete nižšie.

Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDF
Automatické otváranie a zatváranie kurína CHICKEN GUARD PREMIUM


Videonávod na montáž:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické dvierka na kurín Chicken Guard
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: