Nezabudnite sa registrovať môžete hodnotiť tovar aj eshop.

Kurín pre sliepky KERBL BARNEY

Kód: 0406
€378,99
Skladom (8 ks)
Môžeme doručiť do:
2.10.2023

Kurín pre sliepky, pre 4-6 sliepok, 2 vonkajšie znáškové hniezda, 2 bidlá, otvárateľná strecha pre ľahké čistenie, 137x73x83 cm. Ak hľadáte kurín vyrobený z EKO plastu, ktorý sa bude ľahko čistiť, potom nemôžete vybrať lepšie. Praktický kurín s dvoma hradmi a dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami poskytne sliepkam bezpečné zázemie. Sliepky majú do kurína pohodlný prístup cez bočné padacie dvierka alebo predné dvierka. Cirkuláciu vzduchu v kuríne zaistí predné posuvné okienko. Pri čistení kurína určite oceníte ľahko otvárateľnú strechu. Kurník vyrobený z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plastu a 40% dreva), sa vyznačuje tým, že sa nekrúti, nepraská, neplesniví a jednoducho sa čistí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurín pre sliepky KERBL BARNEY

Kurín pre sliepky na chov 4-6 sliepok o rozmeroch 137x73x83 cm. Jedná sa praktický kurín, ktorý je vybavený dvoma hradmi, dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami a odklápacou strechou pre ľahké čistenie. Kurín vyrobený z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plastu a 40% dreva), sa vyznačuje tým, že sa sa nekrúti, nepraská, neplesniví a jednoducho sa čistia.

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 137x73x83 cm, a tak poskytuje pohodlie až pre 6 klasických nosníc. Rozmer predných dvierok: 41 x 23 cm, bočných dvierok: 34 x 26 cm (v x š).

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený dvoma hradmi pre nočný odpočinok sliepok. Súčasťou kurína sú aj dve vonkajšie kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a pokoja na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu znáškových hniezd.
Kurník pro slepice KERBL BARNEY 1

Údržba a čistenie kurína

Kurín vyrobený z EKO plastu sa veľmi ľahko udržuje a čistí. Hladká štruktúra materiálu navyše zaisťuje odolnosť proti napadnutiu rôznymi parazitmi, roztočmi, klieštikovci. Čistenie kurína Vám uľahčí otvárateľná strecha s istiacim mechanizmom. Do kurína je prípadne prístup väčšími prednými dvierkami alebo menšími bočnými padacími dvierkami. Cirkuláciu vzduchu v kuríne zaisťuje predné posuvné okienko.
Kurník pro slepice KERBL BARNEY 2

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín vyrobený z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plast, 40% drevo) má hmotnosť cca 35 kg, a tak zaisťuje veľkú stabilitu. Materiál kurína dobre izoluje, je vodeodolný a bezúdržbový. Kurín vyrobený z EKO plastu je odolný voči UV žiareniu a vplyvom počasia všetkých ročných období. EKO plast sa vyznačuje tým, že sa nekrúti, nepraská, neplesniví a jednoducho sa čistí.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky KERBL BARNEY

Dodatočné parametre

Kategória: Kuríny pre sliepky z EKO plastu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: