Nezabudnite sa registrovať môžete hodnotiť tovar aj eshop.

Kurín pre sliepky KERBL BONNY

Kód: 0405
€374,99
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2023

Kurín pre 4 sliepky, 2 vonkajšie znáškové hniezda, 2 bidlá, odklápacia strecha pre ľahké čistenie, výsuvný trusník, 181x65x118 cm. Pokiaľ hľadáte malý kurín pre sliepky aj s výbehom, potom nemôžete vybrať lepšie. Tento kurín s dvoma hradmi a dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami poskytne sliepkam bezpečné zázemie. Sliepky pritom môžu počas dňa pohodlne prechádzať z kurína do vonkajšieho výbehu a späť. Cirkuláciu vzduchu v kuríne zaistí predné posuvné okienko. Pri čistení kurína určite oceníte ľahko odklápaciu strechu a predovšetkým výsuvný trusník. Kurník vyrobený z borovicového dreva zaisťuje vysokú stabilitu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurín pre sliepky KERBL BONNY

Kurín pre sliepky na chov 4 sliepok s rozmermi 181x65x118 cm. Jedná sa o kurín s výbehom, ktorý je vybavený dvoma hradmi, dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami, odklápacou strechou a výsuvným trusníkom pre ľahké čistenie. Kurín je vyrobený z borovicového dreva, a tak zaisťuje stabilnú konštrukciu.

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína aj s výbehom sú 181 x 65 x 118 cm, samostatný domček má rozmery 67x56 cm, a tak poskytuje pohodlie až pre 4 klasické nosnice.

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený dvoma hradmi pre nočný odpočinok sliepok. Súčasťou kurína sú aj dve vonkajšie kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a pokoja na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu znáškových hniezd.
Kurín pre sliepky KERBL BONNY 2

Údržba a čistenie kurína

Čistenie kurína Vám uľahčí odklápacia strecha a tiež praktický výsuvný trusník. Dobrý prístup do kurína zaisťujú štyri dvierka. Všetky dvierka sú všetky chránené uzamykacím systémom pre vyššiu bezpečnosť. Cirkuláciu vzduchu v kurníne zaisťuje posuvné okienko.
Kurín pre sliepky KERBL BONNY 1

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín vyrobený z borovicového dreva má hmotnosť cca 35 kg, a tak zaisťuje veľkú stabilitu. Na ochranu proti slnečnému žiareniu je strecha kurína aj znáškových hniezd pokrytá asfaltovou krytinou. Kurín nie je zateplený. Pri zemi je konštrukcia chránená kovovým rámom, aby nedochádzalo k prenikaniu vlhkosti do dreva. Napriek tomu odporúčame kurín umiestniť pod prístrešok, aby bol chránený pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevený kurín je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky KERBL BONNY

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené kuríny pre sliepky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: