Nezabudnite sa registrovať môžete hodnotiť tovar aj eshop.

Kurín pre sliepky KERBL FLORENTINA

Kód: 0407
€296,99
Skladom (13 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2023

Kurín pre sliepky, pre 3-5 sliepok, 2 vonkajšie znáškové hniezda, 2 bidlá, otvárateľná strecha pre ľahké čistenie, 146x74x80 cm. Pokiaľ hľadáte menší kurín pre 5 sliepok, potom pre Vás máme výbornú voľbu. Kurín s dvoma hradmi a dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami poskytne sliepkam bezpečné zázemie. Sliepky majú do kurína pohodlný prístup cez predné padacie dvierka alebo otváracie dvierka. Cirkuláciu vzduchu v kuríne zaistí zadné posuvné okienko. Zvýšené nožičky zároveň zaistia kvalitné odvetranie podlahy. Pri čistení kurína určite oceníte ľahko odklápaciu strechu. Kurín vyrobený z borovicového dreva zaisťuje vysokú stabilitu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurín pre sliepky KERBL FLORENTINA

Kurín pre sliepky na chov 3-5 sliepok s rozmermi 146x74x80 cm. Jedná sa o perfektný kurín, ktorý je vybavený dvoma hradmi, dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami a odklápacou strechou pre ľahké čistenie. Kurín je vyrobený z borovicového dreva, a tak zaisťuje stabilnú konštrukciu.

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 146 x 74 x 80 cm, a tak poskytuje pohodlie až pre 5 klasických nosníc.

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený dvoma hradmi pre nočný odpočinok sliepok. Súčasťou kurína sú aj dve vonkajšie kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a pokoja na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu znáškových hniezd.Kurín pre sliepky KERBL FLORENTINA 1
Údržba a čistenie kurína

Čistenie kurína Vám uľahčí odklápacia strecha s istiacim mechanizmom. Do kurína je prípadne tiež prístup väčšími prednými otváracími dvierkami alebo menšími padacími dvierkami. Cirkuláciu vzduchu v kurníne zaisťuje posuvné okienko.
Kurín pre sliepky KERBL FLORENTINA 2

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín vyrobený z borovicového dreva má hmotnosť cca 33 kg, a tak zaisťuje veľkú stabilitu. Na zaistenie odvetrávania podlahy, je kurín umiestnený na štyroch vyvýšených nožičkách. Kurín nie je zateplený. Na ochranu proti slnečnému žiareniu je strecha kurína aj znáškových hniezd pokrytá asfaltovou krytinou. Napriek tomu odporúčame kurín umiestniť pod prístrešok, aby bol chránený pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevený kurín je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky KERBL FLORENTINA

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené kuríny pre sliepky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 33 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: