Nezabudnite sa registrovať môžete hodnotiť tovar aj eshop.

Kurín pre sliepky POLLY CLASSIC XL

Kód: 0349
€659,99
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Kurín pre 6-8 sliepok, 2 vonkajšie znáškové hniezda, 2 bidlá, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie, HPL laminát, rozmery: 95x145x97 cm. Nie je pohodlnejší spôsob, ako chovať sliepky ako v tomto praktickom kuríne. Kurín pre sliepky je vybavený dvoma hradmi a dvoma znáškovými hniezdami, ktoré poskytnú sliepkam to najlepšie zázemie pre odpočinok aj znášanie vajec. Nemusíte sa báť, že by sliepkam bolo v kuríne príliš horúco alebo zima, pretože kurín je prirodzene veľmi dobre izolovaný. Sliepky navyše budú v kuríne v úplnom bezpečie pred všetkými poveternostnými vplyvmi aj pred predátormi. Čistenie kurína bude otázkou pár minút vďaka užitočnému výsuvnému trusníku. Kurín vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu vám vydrží po dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurín pre sliepky POLLY CLASSIC XL

Kurín pre sliepky na chov 6-8 sliepok o rozmeroch 95x145x97 cm. Jedná sa o veľmi pohodlný kurín, ktorý je vybavený dvoma hradmi, dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami a výsuvným trusníkom pre ľahké čistenie. Kurín je vyrobený z vysoko kvalitného HPL laminátu, ktorý je naozaj pevný, hladký, ľahko sa udržuje a je veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, najmä klieštikovci

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 95x145x97 cm. Vnútorné rozmery kurína sú 95x75 cm, a tak poskytuje pohodlie až pre 8 klasických nosníc.

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený dvema hradmi pre nočný odpočinok sliepok. Súčasťou kurína sú aj dve vonkajšie kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a kľudu na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu znáškových hniezd. Súčasťou balenia bezpečnostné dvierka značky ChickenGuard, na ktoré môžete v prípade záujmu jednoducho pripojiť automatické otváranie kurína. Automatické otváranie a zatváranie kurína nie je súčasťou balenia!

Kurnik pro slepice vybaveni

Údržba a čistenie kurína

Kurín vyrobený z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia. Čistenie kurína však zvládnete behom chvíľky vďaka výsuvnému trusníku. Kurín je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom na to, že je materiál kurína hladký a naozaj ľahko sa čistí, je tento kurín veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, roztočmi, najmä klieštikovci často sa vyskytujúcimi v bežných drevených kurínoch.

Kurnik pro slepice trusnik

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín je vyrobený z viacvrstvového HPL laminátu, ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kuríny vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený kurín pre sliepky tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Kurín neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť, a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento kurín má hmotnosť cca 50 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo veľmi silnom vetre. Kurín je však možné jednoducho zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém ho v prípade potreby premiestniť. Kurín má atraktívny design a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Kurín je dobre vetraný vďaka štrbinám umožňujúcim optimálnu cirkuláciu vzduchu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám zaručí naozaj dlhú životnosť.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky POLLY CLASSIC XL - montáž

Videonávod na montáž:

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kuríny pre sliepky z HPL laminátu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 53 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: