Nezabudnite sa registrovať môžete hodnotiť tovar aj eshop.

Kurín pre sliepky POLLY FARM MIGNON L

Kód: 0351
€519,99
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2023

Kurín pre 3-4 sliepky, 2 vnútorné znáškové hniezda, 1 hrad, výklopná strecha pre ľahké čistenie, HPL laminát, rozmery: 100x80x88 cm. Ak chcete zaobstarať pre Vaše sliepky luxusný kurín, potom nemôžete vybrať lepšie. Tento skvelý kurín je vybavený jedným hradom pre nočný odpočinok sliepok a dvoma vnútornými znáškovými hniezdami. Sliepky sa v kuríne budú mať ako v bavlnke, pretože ich ochránia pred všetkými poveternostnými vplyvmi aj pred predátormi. Nemusíte sa báť, že by v sliepkach v kuríne bolo príliš teplo alebo zima, pretože materiál kurína zaisťuje prirodzenú tepelnú izoláciu. Odoberanie vajec aj čistenie kurína zvládnete behom chvíľky vďaka výklopnej streche. Kurín vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu vám bude robiť radosť dlhé roky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurín pre sliepky POLLY FARM MIGNON L

Kurín pre sliepky na chov 3-4 sliepok o rozmeroch 100x80x88 cm. Jedná sa o veľmi pohodlný kurín, ktorý je vybavený jedným hradom, dvoma vnútornými znáškovými hniezdami a výklopnou strechou. Kurín je vyrobený z vysoko kvalitného HPL laminátu, ktorý je naozaj pevný, hladký, ľahko sa udržuje a je veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, najmä klieštikovci

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 100x80x88 cm. Vnútorné rozmery kurína aj so znáškovými hniezdami85x65 cm, a tak kurín poskytuje pohodlie až pre 4 klasické nosnice. 

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený jedným hradom pre nočný odpočinok sliepok. Súčasťou kurína sú tiež dve vnútorné kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a kľudu na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu. Súčasťou balenia bezpečnostné dvierka značky ChickenGuard, na ktoré môžete v prípade záujmu jednoducho pripojiť automatické otváranie kurína. Automatické otváranie a zatváranie kurína nie je súčasťou balenia!

Kurník POLLY FARM MIGNON

Údržba a čistenie kurína

Kurín vyrobený z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia. Čistenie kurína však zvládnete behom chvíľky vďaka výklopnej streche. Kurín je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom na to, že je materiál kurína hladký a naozaj ľahko sa čistí, je tento kurín veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, roztočmi, najmä klieštikovci často sa vyskytujúcimi v bežných drevených kurínoch.

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín je vyrobený z viacvrstvového HPL laminátu, ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kuríny vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený kurín pre sliepky tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Kurín neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť, a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento kurín má hmotnosť cca 34 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo veľmi silnom vetre. Kurín je však možné jednoducho zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém ho v prípade potreby premiestniť. Kurín má atraktívny design a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Kurín je dobre vetraný vďaka štrbinám umožňujúcim optimálnu cirkuláciu vzduchu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám bude slúžiť niekoľko rokov.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky POLLY FARM MIGNON L - montáž

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kuríny pre sliepky z HPL laminátu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 37 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: