Nezabudnite sa registrovať môžete hodnotiť tovar aj eshop.

Kurín pre sliepky POLLY GOTHIGUE XL

Kód: 0347
€619,99
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.3.2024

Kurín pre 6-8 sliepok, 2 vonkajšie znáškové hniezda, 2 bidlá pre nočný odpočinok sliepok, HPL laminát, rozmery: 115x135x97 cm. Pokiaľ hľadáte priestranný kurín pre 8 sliepok, potom pre Vás máme bezva tip. Sliepky sa v ňom budú mať ako v bavlnke, pretože je vybavený dvoma hradami na nočný odpočinok a dvoma znáškovými hniezdami, ktoré poskytnú sliepkam to najlepšie zázemie na znášanie vajec. Sliepky budú navyše v kuríne v úplnom bezpečie pred všetkými poveternostnými vplyvmi aj pred predátormi. Nemusíte sa obávať, že by sliepkam bolo v kuríne príliš horúco alebo zima, pretože kurín je prirodzene veľmi dobre izolovaný. Čistenie kurína jednoducho zvládnete pomocou otvorenia strechy. Kurín vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu a bude Vám robiť radosť dlhú dobu rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurín pre sliepky POLLY GOTHIGUE XL

Kurín pre sliepky na chov 6-8 sliepok o rozmeroch 115x135x97 cm. Jedná sa o veľmi pohodlný kurín, ktorý je vybavený dvoma hradmi, dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami. Kurín je vyrobený z vysoko kvalitného HPL laminátu, ktorý je naozaj pevný, hladký, ľahko sa udržuje a je veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, najmä klieštikovci.

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 115x135x97 cm. Vnútorné rozmery kurína sú 95x75 cm, a tak poskytuje pohodlie až pre 8 klasických nosníc.  

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený dvema hradmi pre nočný odpočinok sliepok. Súčasťou kurína sú aj dve vonkajšie kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a kľudu na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu znáškových hniezd. Súčasťou balenia bezpečnostné dvierka značky ChickenGuard, na ktoré môžete v prípade záujmu jednoducho pripojiť automatické otváranie kurína. Automatické otváranie a zatváranie kurína nie je súčasťou balenia!

POLLY GOTHIQUE XL vybaveni

Údržba a čistenie kurína

Kurín vyrobený z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia. Čistenie kurína však zvládnete behom chvíľky po otvorení strechy. Kurín je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom na to, že je materiál kurína hladký a naozaj ľahko sa čistí, je tento kurín veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, roztočmi, najmä klieštikovci často sa vyskytujúcimi v bežných drevených kurínoch.

Kurník pro slepice čištění

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín je vyrobený z viacvrstvového HPL laminátu, ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kuríny vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený kurín pre sliepky tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Kurín neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť, a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento kurín má hmotnosť cca 50 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo veľmi silnom vetre. Kurín je však možné jednoducho zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém ho v prípade potreby premiestniť. Kurín má atraktívny design a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Kurín je dobre vetraný vďaka štrbinám umožňujúcim optimálnu cirkuláciu vzduchu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám zaručí naozaj dlhú životnosť.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky POLLY GOTHIQUE XL - montáž

Videonávod na montáž:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kuríny pre sliepky z HPL laminátu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 53 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: