Nezabudnite sa registrovať môžete hodnotiť tovar aj eshop.

Emanox 1000 ml

Kód: 63
€59,99
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
5.6.2024

Výhodné balenie pre chovateľov ktorý dbajú na prevenciu.
Emanox PMX je prírodný krmivový doplnok slúžiaci k prevencií a lepšiemu zvládnutiu parazitárních problémov pri rôznych druhoch zvierat. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Je vyrobený z výťažkov liečivých bylín ako napr.: oregano, materina dúška, mäta, rozmarýn, majoránka, cesnak apod. Jeho účinek bol dokázaný najmä proti kokcídiám a toxoplazme, ktorá je prenosná aj na člověka, kde nejčastějším zdrojom sú králíky z drobnochovov krmené senom alebo trávou znečistenou výkalmi mačiek.
Vzhľadom na pestré zloženie (zmes rastlinných extraktov) je odolnější ku vzniku rezistencie ako klasické chemické kokcidiostatiká

Jedná se o prírodný produkt a preto je možné používať
 bez obmedzenia aj pri produkcií BIO a EKO chovov.

Podľa dávkovania môže byť použitý ako prevencia tak aj pri liečbe kokcidiózy pri rôznych druhov zvierat.

Dávkovanie:

Preventivně – 0,25 ml (10 kvapiek) na liter vody k napájaniu v trvaní 5 – 10 dní

Při kokcidióze – 0,50 ml (20 kapek) na liter vody k napájaniu v trvaní 5 – 10 dní

Prípravok se podává po dobu 5-10 dnů. Pri závažných stavoch sa môže aplikovať v množstve 1- až 3 kvapky neriedeného prípravku priamo do tlamy alebo zobáka jednotlivých kusov zvierat.

50 ml vystačí pri dávkovaní 0,25 ml/l k príprave 200 l napájacej vody k prevencií alebo pri dávke 0,5 ml/l na 100 l napájacej vody pri kokcidióze králikov.

100 ml vystačí pri dávkovaní 0,25 ml/l k príprave 400 l napájacej vody k prevencií alebo pri dávke 0,5 ml/l na 200 l napájacej vody pri kokcidióze králikov.

250 ml vystačí pri rovnakom dávkovaní na prípravu 1000 l napájacej vody k prevencií alebo na 500 l napájacej vody pri kokcidióze králikov.

1000 ml balenie je určené na prípravu 4000 l napájacej vody k prevencií alebo na 2000 l napájacej vody pri kokcidióze králikov.

Podobným spôsobom v 2 až 3 krát vyšších dávkách môžete EMANOX PMX použiť pri prevencií  alebo při liečbe kokcidiózy hydiny.

Dodatočné parametre

Kategória: Králiky - produkčný chov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.08 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: